İZMİR TERCÜME BÜROSU
info@tercumeizmir.net
+90 (232) 421-8403


İngiltere Vizesi | Yeminli Tercüme | İzmir Vize | Noter Tasdikli Tercüme | Çeviri Bürosu | Çevirmen | İngiltere'de Dil Okulu | İngiltere Vize Uzmanı | Amerika Vizesi | Schengen Vizesi | Yeminli Tercüman | Web Tasarım | Eğitim Danışmanlık | Tercüme

 

 
     

Tercüme İzmir Yunanca Tercüme

   
   Yunanca Noter Tasdikli Tercümeler
   Yunanca Ticari Tercümeler
   Yunanca Edebi Tercümeler
   Yunanca Akademik Tercümeler
   Yunanca Teknik Tercümeler
   Yunanca Hukuki Tercümeler
   Yunanca Kitap Tercümeler
   Yunanca Lokalizasyon
  Yunanca Vize Başvurusu
  Yunanca Usul Erkan Bilgisi ve Danışmanlık
 

Yunanca Noter Tasdikli Tercümeler, Yunanca Ticari Tercümeler, Yunanca Edebi Tercümeler, Yunanca Akademik Tercümeler, Yunanca Teknik Tercümeler, Yunanca Hukuki Tercümeler, Yunanca Kitap Tercümeleri, Yunanca Lokalizasyon, Yunanca Ticari Çeviri, Yunanca Hukuki Belge Çevirisi, Yunanca Akademik Makale Çevirisi, Yunanca Ardıl ve Simultane Çeviri, Yunanca Pasaport Çevirisi, Yunanca Nüfus Cüzdanı Çevirisi, Yunanca Ehliyet Çevirisi, Yunanca İmza Sirküleri Çevirisi, Yunanca Diploma Çevirisi, Yunanca Transkript Çevirisi, Yunanca Kitap Çevirisi, Yunanca Katalog Çevirisi, Yunanca Broşür Çevirisi, Yunanca Web Sitesi ve Yazılım Çevirisi, Yunanca Gümrük Belgeleri Çevirisi, Yunanca Kullanım Kılavuzu Çevirisi, Yunanca Tıbbi Rapor ÇevirisiYunanca tercüme için neden başka bir tercüme bürosu yerine İzmir Tercüme Bürosu Yunanca Tercüme hizmetlerini seçmelisiniz? İzmir Tercüme Bürosu, Yunanca Tercüme büromuzun sunduğu Yunanca tercümeler, Yunanistan Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Şirketimiz Yunanistan uyruklu kişilerin Pasaport, bekarlık belgesi, doğum belgesi ve diğer resmi belgeler için tercüme ihtiyaçlarını noter tasdikli olarak en uygun süre ve ücretlerle karşılamaktadır.

İzmir Tercüme Bürosu Yunanca Tercüme, Yunanca tercümeler konusunda yıllarca kusursuz hizmet vermiş bir şirket olarak Yunanca tercüme konusunda marka olmuş bir firmadır. İzmir Tercüme Bürosu, Yunanca Tercüme hizmetini İzmir'in Pasaport semtinde bulunan ofisi vasıtasıyla internet ve kargo yoluyla Türkiye'nin her yerine vermektedir. Yurt dışından gelen Yunanca tercüme taleplerine de aynı şekilde internet ve uluslararası kargo ve posta yoluyla cevap vermekteyiz. İnternet teknolojisi ve kargo ağı sayesinde İzmir Tercüme Bürosu Yunanca Tercüme, Türkiye’nin ve dünyanın her köşesindeki müşterilerine Yunanca tercümelerini daima taahhüt edilen teslim zamanında ya da öncesinde makul fiyatlarla teslim edebilmektedir. İzmir Tercüme Bürosu olarak, "under promise but over delivery," yani taahhüt ettiğimizden fazlasını temin etmek, Yunanca tercüme konusunda en başta gelen şirket politikamızdır.

İzmir Tercüme Bürosu Yunanca Tercüme, İzmir'de faaliyet gösteren ve Türkiye'de yerleşik bulunan çeviri bürolarının öncüleri arasında yer almaktadır. İzmir Tercüme Bürosu bünyesinde üstlendiğimiz Yunanca Tercüme ve çeviri projeleri, tercüme işinin altın kuralı olan "daima ana diline tercüme et" ilkesi çerçevesinde Türkçe'den Yunanca'ya yapılacak çevirilerde sadece anadili Yunanca olan ve iyi derecede Türkçe bilen tercümanlar tarafından, Yunanca'dan Türkçe'ye yapılacak çevirilerde ise sadece anadili Türkçe olan ve iyi derecede Yunanca bilen tercümanlar tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu ilkeye tam riayet sayesinde teslim ettiğimiz Yunanca ve Türkçe metinler sadece en yüksek doğruluk seviyesinde olmakla kalmaz, içeriklerinde hedef dil için doğal olmayan ve çeviri kokan ifadeler yer almaz.

Yunanca tercümanımız, uzmanı olduğu tercüme alanında lisans ya da yüksek lisans eğitiminin yanı sıra en az 5 yıldan beri bu işi yapmakta ve yeminli tercüman olup yerel noterler ve mahkemeler nezdinde yemin zabıtları imzalamış bulunmaktadır. Dolayısıyla Yunanca tercüme işiniz firmamız bünyesinde emin ellere teslim edilmektedir. İzmir Tercüme Bürosu firması olarak Türkiye çapındaki tüm resmi makamlar ve mahkemeler nezdinde kabul gören tasdikli Yunanca tercümeler sunmaktayız.